Õlilakk

26.46191.94

Õlilakk on traditsioonilise retsepti järgi valmistatud toode, mis koosneb värnitsast, looduslikust vaigust, hiina puuõlist ja tärpentinist. Sobib nii sise- kui välistingimustesse. Viimistle Õlilakiga välistingimustes ainult väärispuidust pindasid (näit. tiik-, tamme-, pöögi- ja mahagonipuu). Õlilakk on suure niiskuskindlusega ning kaitseb puitu kulumise eest. Sobib hästi niiskuskindlust nõudvate puitpindadele (vannitoa ja esiku põrand), sise- ja välisuste ning mööbli viimistlemiseks.

Kasutuskohad:
Puitpõrandad, uksed, mööbel

Kasutamisjuhend:
Enne kasutamist korralikult segada. Tee kindlaks, et puitpind oleks puhas, kuiv ning lihvpaberiga korralikult töödeldud. Soovitav lihvpaberi karedus on 150 või peenem. Kasutamine: sise- ja välistingimustes.

Kanna õhuke kiht Õlilakki puitpinnale pintsli või lapi abil. Liigse materjali osa, mis enam ei imendu peab hiljemalt 30 minuti pärast pühkima ära! Kanna peale teine õhuke kiht pärast esimese kihi minimaalset kuivamisaega 24 tundi. Viimistluskihtide arv on 3-5 sõltudes puitpinna kvaliteedist ja kasutamise eesmärgist. Õlilakki saab toonida värvipigmentidega.
Kulu: 15-17 m2 liitri kohta
Kuivamisaeg: õhukeselt pintseldatuna 24 tundi (20 ºC).
Värvus: värvitu
Läige: poolläikiv (4 kihti)

Õlilakk - woodoil.ee
Õlilakk
26.46191.94 Select options